Ünvanı:
TeknoSitesi.com | Mole Bilişim Limited Şirketi


Yazışma Adresi:
Mecidiyeköy Mah. Eski Osmanlı Sk. No:5 D:3 Şişli/İstanbul


Telefon:
+90 212 803 31 94
+90 541 852 35 70


E-Posta:
bilgi@teknositesi.com


Hukuk Danışmanı / Legal Counsel:
Hüseyin Kaya (hsynkaya@gmail.com)


İmtiyaz Sahibi / Grantee:
Emrah Usta (emrah@teknositesi.com)


Haber Müdürü / News Director:
Özlem Bakır (ozlem@teknositesi.com)


Haber Editörleri / News Editors:
Deniz Marangozlar (dmarangozlar@teknositesi.com)
Almina Kahyaoğlu (almina@teknositesi.com)
Baran Deniz Uysal (deniz@teknositesi.com)
Kerem Aras (kerem@teknositesi.com)
Merve Kurtuluş (merve@teknositesi.com)
Emirhan Kaya (emirhan@teknositesi.com)


Gece Editörleri / Night Shift Editor:
Mehmet Uçmaz (mehmet@teknositesi.com)
Mert Demir (mert@teknositesi.com)


Reklam ve Sponsorluk / Advertising and Sponsorship:
Özlem Bakır (reklam@teknositesi.com)


Yazılım Geliştirme / Software Development:
Emrah Usta (emrah@teknositesi.com)


Tasarım Geliştirme / Design Development:
Kenan Güler (kenan@teknositesi.com)


UYARI “Teknositesi.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Mole Bilişim Limited Şirketi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ © Copyrigth 2019 Teknositesi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Teknositesi.com’a aittir. Teknositesi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Teknositesi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Teknositesi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Teknositesi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.


PRİVACY POLİCY We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Teknositesi.com However, sometimes the Teknositesi.com uses third parties to process your information. Teknositesi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Teknositesi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Teknositesi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Teknositesi.com and its services. When you use Teknositesi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Teknositesi.com cookies section of our full Privacy Policy.